Prison Break
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интервю

Go down

Интервю Empty Интервю

Писане  itzo1994 Нед 13 Юли 2008, 08:47

Двама от избягалите от Fox River 8 са вече премахнати, залогът става все по-висок, а законът все по-близък. Попитахме Уилям Фичтнър, какво кара неговия ФБР агент (Александър Махоун) да пие хапчета и каква бомба със закъснител са те.

TV Guide: Вие играете агентът от ФБР Александър Махоун, който е измамно умен и толкова подъл.
Уилям Фичтнър: Колкото повече подъл, толкова по-добре! Кой иска да играе честен човек от ФБР? Когато прочетох първите два епизода, си казах, „Какво по дяволите става с този човек?”

TV Guide: Какво става с тези хапчета?
Уилям Фичтнър: Аз смятам, че чинията му е толкова пълна, и че той се нуждае от малко помощ. Той взима своите хапчета, поема дълбоко въздух и намира важна част от пъзела.

TV Guide: Ще залови ли Махоун избягалите затворници?
Уилям Фичтнър: Той ще намери тези момчета. Но някои от нещата, които Махоун има в неговия килер – нещата в дълбините на неговия ум, гласовете, които той чува за неговия собствен живот – събират всички пътища.

TV Guide: Кога ще разберем повече за неговия личен живот?
Уилям Фичтнър: В Епизод 8, когато се завръщаме и историята продължава, някой започва да гледа към Махоун и леко да се чуди на него. Частите започват да идват на мястото си, с помощта на малко парче предистория.

TV Guide: Почакай, той няма криминално минало, нали?
Уилям Фичтнър: (Смях по телефона) Връзката прекъсва! Аз не мога а те чуя! Трябва да затварям!

TV Guide: Как получи ролята в Prison Break?
Уилям Фичтнър: Това беше избор в последната минута. Аз работих по Invasion миналата година и не бях готов да работя по друг сериал отново. Наистина се радвам, че приех.

TV Guide: Хората имаха толкова големи надежди за Invasion. Съкрушен ли бяхте когато прекъснаха продукцията?
Уилям Фичтнър: Ни най-малко. Моята пририрода е, че нещата са такива каквито са. Аз действително никога не съм бил потиснат когато нещо свърши. Там винаги има отворена врата.
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 29
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите