Интервю

Go down

Интервю Empty Интервю

Писане  itzo1994 on Нед 13 Юли 2008, 08:18

В сериала Prison Break той изпълнява ролята на пандизчия с голямо сърце. В живота 34-годишният актьор свиква с известността и се учи да контролира дарбата си на съблазнител.

Покритият му с татуировки торс е на път да го превърне в култ. Уентуърт Милър изпълнява главната роля в сериала Prison Break (у нас излъчван по НОВА телевизия) – един от най-големите хитове на сезона, който превзе малкия екран от двете страни на Атлантика. Младият британец, израснал в Ню Йорк, съчетава в себе си добро чувство за хумор и естественост. Сред любимите му занимания в свободното му време са да гледа Семейство Симпсън и да играе на скрабъл.

Какво промени в живота ви успехът на Prison Break?
Милър: Феновете ме „осиновиха”, сякаш съм член на техните семейства. В момента имам хиляди братовчеди из цяла Америка, които ме познават, докато аз не знам нищо за тях. Но нямам усещането, че съм се променил. Надеждите и страховете ми са същите.

А по-лесно ли е с момичетата?
Милър: Да кажем, че определени момичета ми дават телефонния си номер, без дори да се налага да го поискам. Но съм реалист: те виждат в мен Майкъл от Prison Break. Дори не се опитват да разберат кой е Уентуърт.

Точно за това става дума – кой е Уентуърт Милър?
Милър: Мечтата ми винаги е била да съм актьор, но това ми изглеждаше невъзможно за младок, който идва от кофти квартал на Бруклин. Исках да завърша образованието си, преди да се пробвам в Холивуд. С дипломата си от Принстън в джоба си дадох две години, за да пробия в Калифорния. Първоначално намерих работа като асистент на продукция. Prison Break е първата ми голяма роля.

С татуировките и бръснатата си глава Майкъл като че ли е най-интригуващото нещо в сериала.
Милър: От десетина години ходя с много къса коса и това сякаш беше знак, че съм създаден за ролята в Prison Break. На прослушването продуцентите ме накараха да вдигна ризата си, за да преценят как ще се получи с татуировките. После прекарах цял ден с гримьорите, докато оформят идеята за това как да изглеждат. В началото на снимките ставах всяка сутрин в 4 часа, за да могат да ме изрисуват. Днес това започва да става доста уморително. Пристигам преди всички актьори на снимачната площадка. Но татуировката е ключова за историята.

Насилието в епизодите не е ли прекалено за сериал, който се излъчва в най-гледаното време?
Милър: Сериалът отразява насилието в света на американските затвори и в САЩ и всеки епизод се предхожда от специално предупреждение. Продуцентите много внимателно обмислят какво да излезе на екран.

Героят ви изглежда лишен от чувство за хумор. Защо?
Милър: Да бъде твърд и към себе си, както към другите, е единственият шанс на Майкъл Скофийлд да излезе от този затвор и да измъкне брат си. Много размишлявах върху образа и тази мрачност ми се стори задължителна. В началото се притеснявах, че зрителите ще ме намразят. Майкъл съвсем не е от обичливите хора и е трудно да го защитаваш. Въплъщавам един антигерой и това си личи от екрана.

Как еволюира Prison Break във втория сезон на сериала, чиито снимки започнахте наскоро в Тексас?
Милър: Майкъл ще покаже нови страни от личността си, след като се е измъкнал от затвора. Бягайки с брат си, той става по-уязвим и по-приятен. Важно е да се придава цвят на героите, за да не ги изоставят феновете им.

Представяте ли си се в Prison Break след 10 години?
Милър: Трудно е да отговоря на този въпрос, без да разкрия края на първи сезон. Да кажем, че сериалът се развива толкова бързо, че у мен не изниква усещане за скука или рутина.

Винаги ви виждаме толкова сериозен: с какво бихте изненадали зрителите?
Милър: Обожавам купоните и забавленията. След 6 бири никой не може да ме удържи и съм първият, който скача да танцува на масата!

itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум: