Биография

Go down

Биография Empty Биография

Писане  itzo1994 on Съб 12 Юли 2008, 08:38

Date of Birth
24 December 1961, Tulsa, Oklahoma, USA

Birth Name
Wade Andrew Williams


# "Prison Break" .... Bradley 'Brad' Bellick / ... (57 episodes, 2005-2008)
# Flicka (2006) .... Man with Clipboard
# Hitman: Blood Money (2006) (VG) (voice)
# "The Bernie Mac Show" .... Father Cronin / ... (10 episodes, 2001-2005)
# Gun (2005) (VG) (voice) .... Arkansas Dave Rudabaugh, Additional Voices
# "Over There" .... Bo Rider Sr. (2 episodes, 2005)
# "Kojak" .... Niko Manos (1 episode, 2005)
# The Naughty Lady (2004) .... Steven
# Collateral (2004) (as Wade Andrew Williams) .... Fed #2
# American Crime (2004) (V) (as Wade Andrew Williams) .... Mack Jones
# "Tru Calling" .... Carl Neesan (1 episode, 2004)
# "Las Vegas" .... Richard Allen Wesley (1 episode, 2004)
# Mummy an' the Armadillo (2004) .... Temple
# Male Mail (2004) .... Eddie
# "CSI: Miami" .... Jack Hawkins (1 episode, 2003)
# "JAG" .... Sheriff Brad Driskell (1 episode, 2003)
# "Boomtown" .... Paul Barnes (1 episode, 2003)
# "Threat Matrix" .... Teddy (1 episode, 2003)
# I Witness (2003) (as Wade Andrew Williams) .... Roy Logan
# "MDs" .... Big Thor Amundsen (8 episodes, 2002)
# "Robbery Homicide Division" .... Frank Winters (1 episode, 2002)
# "Crossing Jordan" (1 episode, 2002)
# "CSI: Crime Scene Investigation" .... Mr. Reston (1 episode, 2002)
# Ken Park (2002) (as Wade Andrew Williams) .... Claude's Father
# "24" .... Robert Ellis (2 episodes, 2002)
# Bug (2002) .... Alicia's Dad
# Local Boys (2002) (as Wade Andrew Williams) .... Ray
# Project Redlight (2002/I) .... Girth Brooks
# Bark! (2002) (as Wade Andrews Williams) .... Tom
# Astronauts (2002) (TV) .... Actor
# Ali (2001) (as Wade Andrew Williams) .... Lieutenant Jerome Claridge
# "The Agency" (1 episode, 2001)
# "Enterprise" .... Garos (1 episode, 2001)
# "Six Feet Under" .... Paul Kovitch (1 episode, 2001)
# "Gideon's Crossing" .... Dr. Larue (1 episode, 2001)
# "Buffy the Vampire Slayer" .... General Gregor (1 episode, 2001)
# "Charmed" .... Seeker #2 (1 episode, 2001)
# "The X Files" .... Ray Pearce (1 episode, 2001)
# "Walker, Texas Ranger" .... Jerome Cutter (1 episode, 2000)
# Terror Tract (2000) .... Clay Hendricks (segment "Nightmare")
# "Nash Bridges" .... Edward Strode (1 episode, 2000)
# "Secret Agent Man" (1 episode, 2000)
# "G vs E" .... Jeremy the Painter (1 episode, 2000)
# "Becker" .... George (1 episode, 2000)
# Erin Brockovich (2000) (as Wade Andrew Williams) .... Ted Daniels
# What Planet Are You From? (2000) (as Wade Andrew Williams) .... Planet Man
# K-911 (1999) (V) (as Wade Andrew Williams) .... Devon Lang
# "Touched by an Angel" .... Bum (1 episode, 1999)
# "ER" .... Migraine Guy (1 episode, 1999)
# Candyman: Day of the Dead (1999) (V) .... Lt. Det. Samuel Deacon Kraft
# "L.A. Heat" .... Johnny Claringer Jr. (1 episode, 1999)
# "Promised Land" .... Ed Angelo (1 episode, 1999)
# "Sons of Thunder" .... Jack Lesofsky (1 episode, 1999)
# "Seven Days" .... Capt. Marc Golden (1 episode, 1998)
# Route 9 (1998) (TV) (as Wade Andrew Williams) .... Earl Whitney
# "Chicago Hope" .... Jerry Peru (1 episode, 1998)
# "NYPD Blue" .... Arnold Struel (1 episode, 1998)
# "Star Trek: Voyager" .... Trajis Lo-Tarik (1 episode, 1998)
# "The Larry Sanders Show" .... Mike (1 episode, 1998)
# "Night Man" (1 episode, 1998)
# "Profiler" .... Craig Gentry (1 episode, 1997)

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  divailo on Съб 12 Юли 2008, 17:32

# Hitman: Blood Money (2006) (VG) (voice) Shocked Shocked
Па аз не си го спомням....ще взема да я превъртя пак да го чуя...

_________________
Биография Abruzzizaiv
I KNEEL ONLY TO GOD
divailo
divailo
Надзирател
Надзирател

Male
Брой мнения : 176
Age : 24
Registration date : 08.07.2008

Вижте профила на потребителя http://housemd.goodforum.net/index.php

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Нед 13 Юли 2008, 06:31

divailo написа:# Hitman: Blood Money (2006) (VG) (voice) Shocked Shocked
Па аз не си го спомням....ще взема да я превъртя пак да го чуя...

хм...не мисля, че гласа му е идеален...за игра де...

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите