Биография

Go down

Биография Empty Биография

Писане  itzo1994 on Съб 12 Юли 2008, 08:31

Date of Birth
27 August 1953, Arbrå, Gävleborgs län, Sweden

Birth Name
Peter Ingvar Rolf Storm

Height
6' 3" (1.91 m)

# The Fallen (2009/II) (pre-production) .... Tom
# Thicker (2009) (pre-production) .... Cub Scoutmaster
# Isolerad (2009) (post-production) .... Micke
# The Horsemen (2008) (post-production) .... Mr. Spitz
# Ivory (2008) (post-production) .... David Strauss
# The Killing Room (2008) (post-production) .... Dr. Phillips
# Insanitarium (2008)
# "Transformers: Animated" .... Meltdown / ... (3 episodes, 2008)
# Varg (2008) .... Klemens
# Witless Protection (2008) .... Arthur Grimsley
# "Monk" .... Petya Lovak (1 episode, 2008)
# Boot Camp (2007) .... Norman Hail
# Switch (2007) .... Tommen
# Ekko (2007) (as Peter Stomare) .... Simon's far
# Anamorph (2007) .... Blair Collet
# Tatt av kvinnen (2007) .... Glenn
# "CSI: Crime Scene Investigation" .... George 'Binky' Babinkian (1 episode, 2007)
# They Never Found Her (2007) .... Woods
# Premonition (2007/I) .... Dr. Roth
# Hoppet (2007)
# One Night with You (2006) .... Steinmetz
# Unknown (2006) .... Snakeskin Boots
# "Prison Break" .... John Abruzzi (20 episodes, 2005-2006)
# Nacho Libre (2006) .... Emperor
# The Batman vs Dracula: The Animated Movie (2005) (V) (voice) .... Dracula
# The Brothers Grimm (2005) .... Cavaldi
# 2001 Maniacs (2005) .... Professor Ackerman
# Constantine (2005) .... Satan
# Mercenaries (2005) (VG) (voice) .... Mattias Nilsson
# Quake 4 (2005) (VG) (voice) .... Pvt. Johann Strauss
# "Joey" .... Viktor (1 episode, 2004)
# The Bard's Tale (2004) (VG) (voice) (as Peter Storemare) .... Additional Voices
# Birth (2004) .... Clifford
# Bad Boys II (2003) .... Alexei
# Hitler: The Rise of Evil (2003) (TV) .... Ernst Röhm
# "Watching Ellie" .... Ingvar (4 episodes, 2002-2003)
# The Movie Hero (2003) .... The Suspicious Character
# The Tuxedo (2002) .... Dr. Simms
# Forgotten Realms: Icewind Dale II (2002) (VG) .... Isair
# Spun (2002) .... Mullet Cop
# Minority Report (2002) .... Dr. Solomon Eddie
# Windtalkers (2002) .... Gunnery Sergeant Hjelmstad
# The Beatle Fan (2002) .... Albert
# Bad Company (2002) .... Adrik Vas
# 13 Moons (2002) .... Slovo
# Hamilton (2001) (TV) .... Carl Hamilton
# Happy Campers (2001) .... Oberon
# Chocolat (2000) .... Serge Muscat
# Dancer in the Dark (2000) .... Jeff
# Circus (2000) .... Julius
# Bruiser (2000) .... Milo Styles
# The Million Dollar Hotel (2000) .... Dixie
# Amor nello specchio (1999) .... Giovanni Andreini
# 8MM (1999) .... Dino Velvet
# Purgatory (1999) (TV) .... Cavin Guthrie
# Armageddon (1998/I) .... Lev Andropov, Russian Cosmonaut
# Somewhere in the City (1998) .... Graham
# "Seinfeld" .... Slippery Pete (1 episode, 1998)
# Mercury Rising (1998) .... Shayes
# The Big Lebowski (1998) .... Nihilist #1, Uli Kunkel/'Karl Hungus'
# Hamilton (1998) .... Carl Hamilton
# Larmar och gör sig till (1997) (TV) .... Petrus Landahl
# Playing God (1997) .... Vladimir
# The Lost World: Jurassic Park (1997) .... Dieter Stark
# Sorts Hades, Ett (1996) (TV) .... Ulf
# "Swift Justice" .... Johnny D. (1 episode, 1996)
# Fargo (1996) .... Gaear Grimsrud
# Polygraphe, Le (1996) .... Christof Haussman
# No Man's Land (1994) (TV) .... Byrd
# Backanterna (1993) (TV) .... The Messenger
# "Morsarvet" (1993) TV mini-series .... Kapten Bergkvist
# Damage (1992) .... Peter Wetzler
# Freud flyttar hemifrån... (1991) .... Berra
# Riflessi in un cielo scuro (1991)
# Awakenings (1990) .... Neurochemist
# Mälarpirater (1987) .... Justus
# Frusna leoparden, Den (1986) .... Jerry
# Seppan (1986) (TV) .... Sara´s Father
# Spanarna (1983) (TV)
# Fanny och Alexander (1982) (uncredited) .... Young man who helps Isak with coffer

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите