Биография

Go down

Биография Empty Биография

Писане  itzo1994 on Пет 11 Юли 2008, 09:23

Date of Birth
24 December 1970, Puerto Rico

Birth Name
Amaury Nolasco Garrido

Height
5' 10½" (1.79 m)

# Armored (2009) (filming) .... Palmer
# Max Payne (2008) (post-production) .... Jack Lupino

# Street Kings (2008) .... Detective Cosmo Santos
# "Prison Break" .... Fernando Sucre (57 episodes, 2005-2008)
# The Benchwarmers (2006) .... Carlos
# "CSI: NY" .... Ruben DeRosa (1 episode, 2005)
# "Eve" .... Adrian (1 episode, 2004)
# Mr 3000 (2004) .... Minadeo
# The Librarians (2003) .... G-Man
# 2 Fast 2 Furious (2003) .... Orange Julius
# "George Lopez" .... Young Manny (1 episode, 2003)
# "ER" .... Ricky (1 episode, 2002)
# Final Breakdown (2002) .... Hector Arturo
# "The Huntress" .... Flaco Rosario (1 episode, 2000)
# Brother (2000) .... Victor
# The Dukes of Hazzard: Hazzard in Hollywood (2000) (TV) .... Cypriano
# "Early Edition" .... Pedro Mendoza (1 episode, 1999)
# "Arli$$" .... Ivory Ortega (1 episode, 1999)
# Fall (1997) (uncredited) .... Waiter

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  divailo on Пет 11 Юли 2008, 09:39

Гледал съм го в Street Kings с Киану Рийвс и Хю Лори(Д-р Хаус)...Той беше от добрите , но накрая се опита да убие Киану и естествено главният герой победи...накрая на филма от цял екип останаха само Хю и Киану (д**а тоя изби всички)

ПП: Ще има Макс Пейн Surprised ...баси якото

_________________
Биография Abruzzizaiv
I KNEEL ONLY TO GOD
divailo
divailo
Надзирател
Надзирател

Male
Брой мнения : 176
Age : 24
Registration date : 08.07.2008

Вижте профила на потребителя http://housemd.goodforum.net/index.php

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Пет 11 Юли 2008, 09:45

divailo написа:
ПП: Ще има Макс Пейн Surprised ...баси якото

Мхм...доста се раздвам, ама дано не го нае*ат

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Greg^girl on Пет 11 Юли 2008, 09:54

АА в Улични крале беше супер...

_________________

Биография 661e
Залезът винаги е последван от изгрев...
Нощта винаги е последвана от ден...
Вечерта винаги е последвана от сутрин...
Тогава животът от какво е последван? … Или е последица?
Greg^girl
Greg^girl
Надзирател
Надзирател

Female
Брой мнения : 253
Age : 28
Registration date : 09.07.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  divailo on Сря 13 Авг 2008, 15:12

На морето имаше един на 99 процента който приличаше на Сукре....

_________________
Биография Abruzzizaiv
I KNEEL ONLY TO GOD
divailo
divailo
Надзирател
Надзирател

Male
Брой мнения : 176
Age : 24
Registration date : 08.07.2008

Вижте профила на потребителя http://housemd.goodforum.net/index.php

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Сря 13 Авг 2008, 15:54

divailo написа:На морето имаше един на 99 процента който приличаше на Сукре....

поразгледай темите за Т-Бег и Кеймен...не си единствения

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите