Биография

Go down

Биография Empty Биография

Писане  itzo1994 on Пет 11 Юли 2008, 09:22

Date of Birth
1 June 1977, La Grange, Illinois, USA

Birth Name
Sarah Anne Callies

Height
5' 9" (1.75 m)

# "Prison Break" .... Dr. Sara Tancredi (45 episodes, 2005-2007)
# "Queens Supreme" .... Kate O'Malley (5 episodes, 2003-2007)
# Whisper (2007) .... Roxanne
# Prison Break: The Road to Freedom (2007) (TV) .... Dr. Sara Tancredi
# The Celestine Prophecy (2006) .... Marjorie
# "Numb3rs" .... Agent Kim Hall (1 episode, 2005)
# "Tarzan" .... Officer Jane Porter (8 episodes, 2003)
# "Dragnet" .... Kathryn 'Kate' Randall (1 episode, 2003)
# "Law & Order: Special Victims Unit" .... Jenny Rochester (1 episode, 2003)

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  divailo on Пет 11 Юли 2008, 09:37

Гледал съм я в "Whisper" заедно с Джеймс Форд (Сойер от Изгубени)...филма не беше нищо особено...накрая това хлапе-дявол уби Сара , като тя само се грижеше за него Mad , ма накрая Сойер го прати по дяволите Laughing с една брадва в главата му

_________________
Биография Abruzzizaiv
I KNEEL ONLY TO GOD
divailo
divailo
Надзирател
Надзирател

Male
Брой мнения : 176
Age : 24
Registration date : 08.07.2008

Вижте профила на потребителя http://housemd.goodforum.net/index.php

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Пет 11 Юли 2008, 09:37

divailo написа:Гледал съм я в "Whisper" заедно с Джеймс Форд (Сойер от Изгубени)...филма не беше нищо особено...накрая това хлапе-дявол уби Сара , като тя само се грижеше за него Mad , ма накрая Сойер го прати по дяволите Laughing с една брадва в главата му

хахах...аз го гледах вчера...малко тъпо беше накрая

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  divailo on Пет 11 Юли 2008, 09:57

itzo1994 написа:
divailo написа:Гледал съм я в "Whisper" заедно с Джеймс Форд (Сойер от Изгубени)...филма не беше нищо особено...накрая това хлапе-дявол уби Сара , като тя само се грижеше за него Mad , ма накрая Сойер го прати по дяволите Laughing с една брадва в главата му

хахах...аз го гледах вчера...малко тъпо беше накрая

да ве , такъв зор за тея пари и накрая...ааааааа Сойер от Изгубени е Джеймс Форд - истинското му име в сериала , а аз се обърках исках да напиша Джош Холоуей...ма аз съм зле...

_________________
Биография Abruzzizaiv
I KNEEL ONLY TO GOD
divailo
divailo
Надзирател
Надзирател

Male
Брой мнения : 176
Age : 24
Registration date : 08.07.2008

Вижте профила на потребителя http://housemd.goodforum.net/index.php

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Пет 11 Юли 2008, 10:16

divailo написа:
itzo1994 написа:
divailo написа:Гледал съм я в "Whisper" заедно с Джеймс Форд (Сойер от Изгубени)...филма не беше нищо особено...накрая това хлапе-дявол уби Сара , като тя само се грижеше за него Mad , ма накрая Сойер го прати по дяволите Laughing с една брадва в главата му

хахах...аз го гледах вчера...малко тъпо беше накрая

да ве , такъв зор за тея пари и накрая...ааааааа Сойер от Изгубени е Джеймс Форд - истинското му име в сериала , а аз се обърках исках да напиша Джош Холоуей...ма аз съм зле...

аз си мислех, че е Халълей... Very Happy

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Tear on Нед 05 Юли 2009, 13:26

В сериала добре си играе,а пък трилъра го гледах само заради нея,но там нещо сюжетът куцаше.. scratch
Пък иначе ми иска да я гледам и в Тарзан. drunken
Tear
Tear
Обикновен пандизчия
Обикновен пандизчия

Female
Брой мнения : 22
Age : 25
Registration date : 05.07.2009

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите