Биография

Go down

Биография Empty Биография

Писане  Greg^girl on Чет 10 Юли 2008, 06:53

Date of Birth:
27 November 1956, Mitchell Field Air Force Base, East Meadow, Long Island, New York, USA
Mini Biography
Born in 1956 on Long Island, New York, USA, William started his career on "As the World Turns" (1956). After roles in Malcolm X (1992), Quiz Show (1994) and Strange Days (1995), his name got bigger. After doing a performance of a lifetime as "Kent" in Contact (1997), he is now a name for the big audience.
Birth Name
William Edward Fichtner
Nickname
Bill
Height
6' 0½" (1.84 m)

Filmography

The Dark Knight
Prison Break
Turok
Blades of Glory
Invasion
First Snow
Ultraviolet
American Dad!
Mr. & Mrs. Smith
Empire Falls
The Longest Yard
The Moguls
The Chumscrubber
Nine Lives
Black Hawk Down
What's the Worst That Could Happen?
Pearl Harbor
The Perfect Storm
Passion of Mind
Drowning Mona
Endsville
Armageddon
Switchback
Contact
Grace Under Fire

_________________

Биография 661e
Залезът винаги е последван от изгрев...
Нощта винаги е последвана от ден...
Вечерта винаги е последвана от сутрин...
Тогава животът от какво е последван? … Или е последица?
Greg^girl
Greg^girl
Надзирател
Надзирател

Female
Брой мнения : 253
Age : 28
Registration date : 09.07.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Чет 10 Юли 2008, 07:54

Много висок бил-1,84.Аз си мислех, че е най-много 1,75.Много ми хареса обаче в Мистър и Мисис Смит-на такъв тъпунгер приличаше!

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Greg^girl on Чет 10 Юли 2008, 08:15

Аз много го харесвам в Огнената Грейс-някъв Зевзек!! Very Happy А в Армагедон е направо уникален!!!

_________________

Биография 661e
Залезът винаги е последван от изгрев...
Нощта винаги е последвана от ден...
Вечерта винаги е последвана от сутрин...
Тогава животът от какво е последван? … Или е последица?
Greg^girl
Greg^girl
Надзирател
Надзирател

Female
Брой мнения : 253
Age : 28
Registration date : 09.07.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Чет 10 Юли 2008, 08:28

как се казва филма, в който играе блондин-гей?Просто много ме изкефи!С такъв акцент!

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Greg^girl on Чет 10 Юли 2008, 09:15

itzo1994 написа:как се казва филма, в който играе блондин-гей?Просто много ме изкефи!С такъв акцент!

Тоя филм не знам кой е...Наскоро го бях мернала в някъв филм,ама не знам как се казва...

_________________

Биография 661e
Залезът винаги е последван от изгрев...
Нощта винаги е последвана от ден...
Вечерта винаги е последвана от сутрин...
Тогава животът от какво е последван? … Или е последица?
Greg^girl
Greg^girl
Надзирател
Надзирател

Female
Брой мнения : 253
Age : 28
Registration date : 09.07.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  divailo on Чет 10 Юли 2008, 13:01

Аве имаше един филм с Мартин Лорънс ма нз как се казваше...там имаше един инспектор , май беше той , ма може само да е приличал на него...

ПП: Ето го филма - http://www.imdb.com/title/tt0161083/
филма е мн добър този Дани ДаВито псуваше и го дават по ТВ-то и онази преводачката за глухите (нз как се нарича) показваше средни пръсти Laughing Laughing

_________________
Биография Abruzzizaiv
I KNEEL ONLY TO GOD
divailo
divailo
Надзирател
Надзирател

Male
Брой мнения : 176
Age : 24
Registration date : 08.07.2008

Вижте профила на потребителя http://housemd.goodforum.net/index.php

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  itzo1994 on Пет 11 Юли 2008, 07:29

divailo написа:Аве имаше един филм с Мартин Лорънс ма нз как се казваше...там имаше един инспектор , май беше той , ма може само да е приличал на него...

ПП: Ето го филма - http://www.imdb.com/title/tt0161083/
филма е мн добър този Дани ДаВито псуваше и го дават по ТВ-то и онази преводачката за глухите (нз как се нарича) показваше средни пръсти Laughing Laughing

АААА-точно тоя е!Много голям смях падна!

_________________
House MD->BG forum
Биография Oliviabanner278423
Sig by Mims
itzo1994
itzo1994
Шеф на затвора
Шеф на затвора

Male
Брой мнения : 732
Age : 24
Местожителство : Venice, CA, USA
Registration date : 14.06.2008

Вижте профила на потребителя http://prisonbreak.forum.st

Върнете се в началото Go down

Биография Empty Re: Биография

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите